Ski Karlov

Ski Karlov nabízí parádní lyžování v Jeseníkách. Na 1 skipas máte v Karlově pod Pradědem k dispozici až 11 km propojených sjezdovek všech obtížností. Specialitou je expresní krytá 4-sedačka s bublinami, dlouhé rodinné sjezdovky, široké bezpečné svahy a největší areál pro večerní lyžování na Moravě. Ve středisku najdete i půjčovnu s veškerým kvalitním lyžařským vybavením. Pro nejmenší je připraven dětský koutek s hlídáním a děti do 5 ti let lyžují zdarma.

Ski Karlov

Zdroj: http://www.skikarlov.cz/lyzovani/

Ski Karlov1

Zdroj: https://www.facebook.com/SkiKarlov.cz

 

Kontakní informace
Telefon: +420 777 745 370
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: http://www.skikarlov.cz/

Ski Kopřivná

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati je 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky ze všech středisek sjednocených do jednotného odbavovacího systému, který v našem údolí přímo pod Pradědem sdružuje šest areálů se sedačkovými lanovkami a zhruba desítkou lyžařských vleků. V zimní sezóně má výborné lyžařské podmínky i pro každodenní večerní lyžování. Pro lyžaře a snowboardisty sjezdovka nabízí, pro dospělé i pro děti, několik bezpečných terénních, nejen ze sněhu modelovaných, překážek pro zábavu. Jen u nás si může každý zcela zdarma vyzkoušet bezpečné (i akrobatické) skoky do největší vzduchové doskokové matrace v ČR (BIG AIR BAG).

Ski Kopřivná
Zdroj: http://www.koprivna.cz/assets/gallery/mapy/mapa_zima.jpg

 

Kontakní informace

Telefon: +420 776 809 820

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www: http://www.koprivna.cz/ski-areal/skiareal

Ski Stará Ves

Lyžařský areál v obci Stará Ves u Rýmařova, který je součástí chráněné krajinné oblasti Jeseníku, nabízí v zimě denní i noční lyžování na trase dvou sjezdovek v celkové délce 1100 m, pravidelně upravováno rolbou a desítky kilometrů upravovaných běžkařských tratí. Sjezdovka je vhodná i pro začátečníky, je tedy ideální pro lyžařské kurzy i rodiny, které by chtěly naučit lyžovat nejmenší děti. Nová, prudší sjezdovka je vhodná pro pokročilejší lyžaře.

Ski Stará Ves
Zdroj: http://www.severkajeseniky.cz/fotogalerie.html

Ski Stará Ves 1
Zdroj: http://www.severkajeseniky.cz/fotogalerie.html

 

Kontaktní informace
Telefon: +420 602 711 806
www: http://www.severkajeseniky.cz/skiareal.html

Ski areál Praděd

Lyžařský areál Praděd – nazývaný „Moravským ledovcem “ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami. Okolní terény uspokojí příznivce sjezdového i běžeckého lyžování od konce října do konce dubna. Vhodné podmínky zde najdou jak začátečníci, tak také pokročilí lyžaři. Na severních svazích Petrových Kamenů je nejvýše položené středisko v ČR: 1235 – 1445 m n. m.

Ski areál Praděd
Zdroj: https://www.figura.cz/ski-areal-praded/sjezdove-lyzovani/

Ski areál Praděd 1
Zdroj: https://www.figura.cz/fotogalerie/

 

Kontaktní informace
Telefon: +420 733 533 180, +420 554 779 023-4  nebo + 420 724 708 083
www: https://www.figura.cz/ski-areal-praded/sjezdove-lyzovani/

Partneři Turistického informačního centra Rýmařov