Informační centrum při Městském muzeu Rýmařov,
náměstí Míru 6, Rýmařov 79501
email: icko@inforymarov.cz
telefon: 554 212 381

Informační centrum
při Městském muzeu Rýmařov,
náměstí Míru 6, Rýmařov 79501

email:
 icko@inforymarov.cz 

telefon: 554 212 381

logo junková 100 příběhů republiky na severu m a s 369x369

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

regioncart

Půjčovna kol

Informační centrum při Městském muzeu Rýmařov zřídilo pro milovníky cykloturistiky,  a nejen pro ně, půjčovnu jízdních kol. Nabízíme pronájem jízdních kol pro děti i dospělé s veškerým povinným vybavením. Bližší informace na tel. čísle +420 554 212 381, emailové dotazy můžete psát na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Mikroregion Rýmařovsko se nachází v jedné z turisticky nejatraktivnějších oblastí Jeseníků a sousedí s nejvyšší horou Moravy Pradědem. Výlety na kolech vám poskytnou dostatek adrenalinu při zdolávání kopců i ve sjezdech a odměnou vám budou krásné výhledy na okolní a nedotčenou přírodu a horstva. Najdete zde kopcovitý terén výhodnější pro aktivní cyklisty, ale i rovinky pro ty „pohodlnější“. Nachází se zde řada památek a přírodních zajímavostí, a tak i milovníci aktivního odpočinku si u nás přijdou jistě na své.

Půjčovnu jízdních kol jsme zřídili na základě  projektu „Rýmařovskem na kole“. Projekt je spolufinancován Moravskoslezským krajem a Městem Rýmařov.


Ceník

150,- Kč / kolo / den

Záloha: 500,- Kč

 

Půjčovna elektrokol

Výlety na elektrokolech jsou stále oblíbenější, protože elektrokola nabízejí pohodlí, uvítá je každá věková kategorie a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. V roce 2017 se díky projektu „Rozvoj turistického informačního centra“, který byl financován Moravskoslezským krajem, mohla zřídit nabíjecí stanice pro elektrokola při Informačním centru Rýmařov. K dispozici jsou 4 zásuvky pro nabíjení, a také možnost si tato elektrokola zapůjčit přímo v IC Rýmařov. Díky  rozšiřující se síti e-půjčoven je možné využít tyto dopravní prostředky v různých lokalitách, obzvláště tam, kde je špatné, nebo žádné autobusové spojení.

Ceník

Záloha: 3000,- Kč

Informační centrum při Městském muzeu Rýmařov, náměstí Míru 6, Rýmařov 79501 |  email: icko@inforymarov.cz  | telefon: 554 212 381