Image

Půjčování elektrokol

Chcete si půjčit elektrokolo? Je nutná rezervace minimálně den předem. Poté sepíšeme smlouvu o výpůjčce, doložíte doklad totožnosti (občanský nebo řidičský průkaz, cestovní pas).

Ceník:
Vratná záloha: 3.000,- Kč
Půjčení: 450,- Kč/kolo/den

Zapůjčení možné od 1. 4. 2024

Informační centrum při Městském muzeu Rýmařov zřídilo pro milovníky cykloturistiky, a nejen pro ně, půjčovnu elektrokol.

Nabízíme pronájem elektrokol s veškerým povinným vybavením.

Bližší informace na tel. čísle +420 554 212 381, emailové dotazy můžete psát na icko@inforymarov.cz.

Mikroregion Rýmařovsko se nachází v jedné z turisticky nejatraktivnějších oblastí Jeseníků a sousedí s nejvyšší horou Moravy Pradědem.

Výlety na kolech vám poskytnou dostatek adrenalinu při zdolávání kopců i ve sjezdech a odměnou vám budou krásné výhledy na okolní a nedotčenou přírodu a horstva.

Najdete zde kopcovitý terén výhodnější pro aktivní cyklisty, ale i rovinky pro ty „pohodlnější“.

Nachází se zde řada památek a přírodních zajímavostí, a tak i milovníci aktivního odpočinku si u nás přijdou jistě na své.

Výlety na elektrokolech jsou stále oblíbenější, protože elektrokola nabízejí pohodlí, uvítá je každá věková kategorie a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. V roce 2017 se díky projektu „Rozvoj turistického informačního centra“, který byl financován Moravskoslezským krajem, mohla zřídit nabíjecí stanice pro elektrokola při Informačním centru Rýmařov.

K dispozici jsou 4 zásuvky pro nabíjení, a také možnost si tato elektrokola zapůjčit přímo v IC Rýmařov. V současné době je možno si vybrat z deviti elektrokol.

Díky rozšiřující se síti e-půjčoven je možné využít tyto dopravní prostředky v různých lokalitách, obzvláště tam, kde je špatné, nebo žádné autobusové spojení.

Partneři Turistického informačního centra Rýmařov